SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me dy dhoma të gjumit me qira në qendër të Prishtinës afër kafeve të vogla
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
92415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në qendër të Prishtinës afër kafeve te vogla. Banesa është e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka dy dhoma të gjumit, një dhome të ndejës me kuzhinë të përbashkët. Informatat përmes telefonit nga 14:00 deri ne 20:00.
Vërejtjeje: Banesa lëshohet vetëm për familjar dhe nga pronari drejtpërdrejt, jo nëpërmjet ndërmjetësuesve apo kompanive të patundshmërive.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
044116779
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »