SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali në shitje!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
92417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali në lagjen Iliria (ish Kamnik) ne Gjilan. Lokali ka sipërfaqe prej 200 m² me mundësi të shfrytëzimit të hapësirës gjelbëruese para dhe mbrapa lokalit. Nëse kërkohet mund të ndahet në 70 m² + 130 m². Lokali është i regjistruar në Kadastër dhe mund të hipotekohet. Lokali gjendet në zonë të banimit kolektiv që i lejon destinim të ndryshëm, mirëpo është shumë i përshtatshëm për zyre, shërbime shëndetësore (ordinancë private), apo diçka tjetër. Parkingu është në afërsi prej 70m, Drejtoria e Urbanizmit në afërsi prej 150m, Spitali Regjional i Gjilanit në afërsi prej 300m, qendrat tregtare (ETC, Interex, VivaFresh) në afërsi prej 300m, parku i qytetit në afërsi prej 400m dhe Qendra e Qytetit të Gjilanit në afërsi prej 700 m.
Informata rreth publikuesit
ProGIS SHPK
Gjilan
044342708
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »