SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartamenti-Studio ne shitje Golem - Durres
Çmimi :
€11,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartmenti ne Golem-Durrës me sipërfaqe 30 m2 (bruto). Ndodhet ne Hotel Ulpiana, Kati IV-te, përball shkollës ne afërsi te komunës, ne pjesën ku është e banuar dhe mund te shfrytëzohet gjate kater stinëve te vitit. Largesia nga deti afersisht 900 m.
Ka klimatizim dhe shitet e mobiluar. Banjo me dritare.
Bartja te pronari i ri behet sipas procedurave ligjore, pra edhe për shtetasit e Kosovës. Bëjmë edhe ndërrim me veturë.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044161391
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »