SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Lagjen Nderkombetare / House for rent International Village
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
92481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Lagjen "Nderkombetare".
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome te madhe dite, nje dhome tjeter te dites me te vogel, kuzhine te paisure me te gjitha elementet e nevojshme, ka kater dhoma te gjumit, tri banjo, terase, bodrum dhe garazhe, ka dhe 7 ari oborre.
Shtepia eshte e mobiluar ne nje menyre shume te mire dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 4200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »