SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 57,22m2 ne Fushe Kosove (Kodi 127)
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:00
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje Banesen 57.22m2,ne katin e 6,banesa esht ne perfundim e siper mbrenda nje muaj esht e gatshme per banim.banesa gjendet ne afersi te postes,rruges per te stacioni i trenit,banesa ka
1Sallon me kuzhin,
1Dhom gjumi
1Banjo.
Koridor,
1Terras
QMIMI eshte 26.000 [ i diskutushem]

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email
jeti-shpk@hotmail,com

Per me shum mund te klikoni jeti shpk,dhe mund ti shikoni ofertat tjera qe i kem ne dispozicion

JU MIRPRESIM NE AGJENSIONI JETI
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »