SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe kosove(Kodi 183)
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej;
Banesa I me siperfaqe 90.5m2 banesa eshte ne katin e 7 eshte e banueshme Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or. banesa eshte te rrethi.

-Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
-Banjo
-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjet tua.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »