SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470

Lokacioni: Mbrapa kafeve te vogla afer VV dhe Postes

Siperfaqe: 93 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Objektit

Çmimi 850 Euro m2

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »