SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Shitje te Qafa
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes.
Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4.
Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon.

Banesa gjendet ne katin e 4 ( nuk ka lift).

Banesa mund te shitet edhe e mobiluar.

Per me shume informata kontaktoni ne 044 333 507

Cmimi: 68,000 Euro - Pa mobiluar
Informata rreth publikuesit
Anila
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »