SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne fushe kosove
Banesa posedon :

Sallon dhe kuzhin
1 dhome gjumi
1 banjo
1 teras dhe uj 24/h

Vlen të ceket se banesa është e përshtatshme për banim. Pres blerës serioz

Per me shume informata na kontaktoni ne kete nr :
+37744162422
Informata rreth publikuesit
Arianit
Fushë Kosovë
044162422
rr.nena terez Fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »