SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira në Arbëri
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
92498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet nje kat shtepie me qira ne lagjen Arberia (ne afersi te Restaurant Pinokio-s) me siperfaqe te pergjithshme 155 m2. Kati perbehet nga: 1 dhome e madhe e dites ( sallon 55 m2), 3 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, banjo,shpajz dhe ballkon me pamje te bukur te qytetit

Shtepia/kati eshte teresisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me kamera sigurie si dhe uje 24 ore. Dhoma e dites dhe ballkoni kane nje pamje te mrekullueshme te qytetit.

Bashke me katin e shtepise, leshohet me qira edhe garazha per dy vetura qe eshte e perfshire ne cmimin e qerase.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »