SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e reja te Standardit.
Çmimi :
€67,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
92555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e reja te Standardit , banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 82m2 , ka sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , banjo , wc , ballkon. Banesa gjithashtu posedon garazh dhe podrum. Banesa ka ngrohje qendrore dhe sistem te ujit 24 ore. Cmimi eshte 67.500€.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »