SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte banesa ekskluzive 100m2, kati 2, ne Taukbahqe
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:23
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive 100m2, kati i dyte, ne Taukbahqe.
Banesa gjindet perballe shkolles Gjergj Fishta, eshte ndertim i ri dhe e rregulluar extra, ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte. Banesa shitet pa mobilje. Ka keto hapesira;
- salloni me kuzhine e trapezari
- dhoma e fjetjes per prinder me garderobe te veqante
- dhoma e fjetjes per femije
- banjo
- koridori
- ballkoni
- shpajz
Banesa ka uje dhe rryme 24 ore.
Qmimi eshte 75.000 euro,

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »