SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesè me Qira ne Veternik
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
92616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne VETERNIK'
Banesa posedon
3 dhoma gjumi
1 banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Komplet e mobiluar
Kati i 2
Ujè 24 orè
Lagje e qetè me gjelbrim

Qmimi: 250 euro
Agjensioni Imobanimi
Tel/ viber: 00377 45 951 358
imobanimi@gmail.com
Adresa: Rruga Uck (afer Komunes vjeter)
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »