SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira dhe n'shitje. Qmimi per. Qira 1500€. Per shitje 220000€
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '15
ID e produktit :
92663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija n shitje dhe ipet me qira. Shtepija osht ndretim i 2011 me dukumentacion te rregullt n Veterrnik mbrapa grand stores
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dj_fi_du
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »