SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA 4 KATESHE NE VETERNIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
92830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte ne lagjen Veternik (afer shkolles se mjeksisè Ali Sokoli, 400m) dhe ka ketè renditje:
4 apartamente luxoze, terasè, kopsht, garazhè, parking te mjaftueshem, ne nje zone te qete me gjelbrim e pamjje te bukur.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Pronari posedon gjithè dokumentacionin e duhur!
Qmimi: Me marrveshje!

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/Viber +377 45 951358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »