SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne VETERNIK
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
ID e produktit :
92837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne VETERNIK'
Banesa posedon
3 dhoma gjumi
1 banjo Sallon dhe kuzhin
Ballkon Komplet e mobiluar
Kati i 2 Ujè 24 orè
Lagje e qetè me gjelbrim

Qmimi: 250 euro

Agjensioni Imobanimi
Tel/ viber: 00377 45 951 358
imobanimi@gmail.com
Adresa: Rruga Uck (afer Komunes vjeter)
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »