SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne lagjen Lakrishte(Kodi 184/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
92854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesa ne lagjen Lakrishte.Blloku i banimit B1 (ne baze te planit urbanistik) Ky lokacion ne kuader te bllokut B1 ka siperfaqe prej cc. 50 ari ne te cilen perfshihen Lamela B: qendra tregtare,siperfaqe gjelbruese,lojra per femije,si dhe vend parkingjed me garazha nentoksore.

Qmimi eshte i diskutueshem

Lamela B - gjenden nga 6 banesa ne kat. Njesite e banimit kan siperfaqe prej
-63.65m2
-68.35m2
-70.10m2
-90.15m2
-93.00m2
-112.60m2
Me mundesi fleksibilitet ne siperfaqe dhe ne organizim te njesive banuese.

Kompleksi i banimit posedon leje urbanistike
-Banesat do te ndertohen me standarte europiane
-Depo per qdo njesi banimi 2-4m2
-Ashension-24ore
-Fasada eshte termike e kombinuar me terrakote dhe pllaka modeluese si pas normave europiane
-hapsirat e shkalleve eshte e mbrojtur me sistem kunder zjarrit dhe dyer zjarrqendruese
-Dyert hyrse re njesive banesore jan zjarreduruese
-Dritaret jan nga PVC-ja (plastike) me xhama termopan-kw 1.1, dhe me roleta te brendshme (Salamander SL76-Prodhim gjerman)
-Dyshemete konform
-Parket i gatshem BUNGU
-Kondicioner ne qendrim ditore me sistem split
-Pllakat e keramikes ne terasa jane te rezistueshme ndaj ngricave dhe reshjeve


Qmimet per njesite banuese:

Njesite banuese ne katin e 4-8- 1200e/m2
Njesite banuese ne katin e 9-12- 1100e/m2
Njesite banuese ne katin e 13-17- 1000e/m2


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »