SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 banesa ne Fushe Kosove(Kodi 165)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:26
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne dipozicion 4 banesa ne shitje ne Fushe Kosove

Banesat gjenden ne katin e 1 dhe posedojn kete renditje

Banesa 65m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe 2 terasa
Banesa 70m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe terasa
Banesa 113m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe 2 terasa
Banesa 130m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe terasa me 40m2Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »