SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
92904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana perball konvikteve ose te kolegji Pjeter Budi

Banesa ka 50m2 1 dhome gjumi, 1 sallon, kuzhine, 1 banjo dhe terasen e madhe.
Banesa eshte ne katin e III
Cmimi sipas marrveshjes
Per kontakt 044/599-699
Informata rreth publikuesit
argjend
Prishtinë
044599699
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »