SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet shtepia me qera Prishtine (Kodi 200/15)
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Madhësia :
1000 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
92954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.k leshon me qera shtepine 3 kateshe 1000m2 e cila ka garazhd dhe ballkon dhe gjendet rruges per GermiQmimi 3500€ i pa diskutueshem
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »