SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Bregun e Diellit te Standardi
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
92998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Leshoj Katin e pare te shtepis me qira me hyrje te ndare .
e cila ndodhet ne Bregun e Diellit afer Kompleksit te Standardit ose 150m nga rruga B .
-Banesa ka Sallon me kuzhine , dhome gjumi , koridor , banjo dhe ballkon.
-Uje dhe rryme 24h .

-Cmimi eshte 200 euro dhe ne cmim perfshihet Uji , Berllogu, Wi-fi.dhe nxemja qendrore pa pages gjat dimrit.
-Tel : 044-300 380 dhe 044-234-363
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
044234363
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »