SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House me qera ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
93011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Dragodan,ka 170m2 (dy dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine).


cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »