SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne rrugen e Bledit
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
420 m²
ID e produktit :
93041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 3 kateshe,ka 420m2 dhe 11 Ari oborr.
Eshte komplet e mobiluar. Bene edhe ndrrim.

cmimi 250.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »