SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte shtepia 200m2, komplet e mobiluar ne 3 ari truall ne Arberi
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
93077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 200m2, ne 3 ari truall, te Minimaxi, ne lagjen Arberia( ish Dragodani). Shtepia eshte punuar me material te cilesise se larte dhe ne menyre profesionale nxemje qendrore me pelet .Shtepia eshte dy kateshe dhe ka keto hapesira
KATI I PARE - Qendrim ditor me kuzhine dhe trapezari, 1dhome e fjetjes, shpajz, banjo, ballkon,
KATI I DYTE - 3 dhoma te fjetjes, banjo, 2 ballkona,
Shtepia ka gjelbrim perreth dhe ambient te qete dhe te rregulluar bukur. Posedon dokumentacion te rregullt. Shtepia shitet me mobilje.
Qmimi eshte 155.000 euro komplet me mobilje, qmimi diskutohet.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
Viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »