SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes te rrethi ne Rrugen Regjep Bislimi Nr.Sh002-B15 Urgjent
Çmimi :
€465.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
93091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 465Ero m2

Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj

www.vali-ferizaj.weebly.com 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »