SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vali-Shitet banesa në Shengjin 450€ m2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
93093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyrje 2 +1 me siperfaqe 95.5 metra katrore me ashensor .Hyrja ndodhet ne afresi 50 metra nga bregdeti me leje te rregullt ndertimi te leshuara nga autoritet perkatese dekumentacionin e nevojshem si hipoteke kontrat dritash dhe ujit CMIMI :450 euro m2 Kati i 9
Informata rreth publikuesit
Agjension i Patundëshmëris Vali-Ferizaj
Ferizaj
+37745843614
Shengjin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »