SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 85m2 në shitje, lagjja B. i Diellit (ndërtim i vjetër)
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:23
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 në shitje, lagjja B. i Diellit (ndërtim i vjetër)
Banesa gjendet te Banesat ngjyrë Hiri afër furrës së bukës QERIMI II dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »