SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me dy rrug
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '15
ID e produktit :
93107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne bardhosh 5km ne periferi tprishtines Afro 400 trupa pem50Ari oborrTeper e pershtatshme per banimDy rrug nfillim dhe nfund toborrit rrug e asfaltuar Per me shum na kontaktoni ne+37744114207+37745221312
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sabri
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »