SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
93112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese ne Prishtine, kryesisht ne lagjen dardania ose ne breg te diellit. Te jete e mobiluar dhe me uje dhe ngrohje. Banim afatgjate
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Gjilan
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »