SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NË PRIZREN SHITET SHTËPIA ME çMIM SHUMË TË VOLITSHËM
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
1994
Ekstra :
Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
93113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VOLITSHËM:

Shtëpia gjendet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3
Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të pa dëgjuar gjerë më tani, çmimi i një banese 4 dhomëshe.
Shtëpia është e shtrirë në 13 metra e gjysmë me 7 metra, ka 360 m2 për banim ( 9 lokale banimi) të gjitha të gatshme për banim, 3 kat e gjysmë, secili kat i ka nga 125m2. Tjetër, ka tarracën në katin e tretë prej 50m2, dhe oborrin prej 30m2.
Arsyeja pse po e shes me këtë çmim të lirë është se, secili djalë ka bërë banesën e vet, dhe vetëm për mua dhe gruan time është e pa mundur për mirëmbajtjen e saj, pasi që jemi plakur dhe mirëmbajtja për ne është shumë e vështirë.

Të interesuarit mund të paraqiten në nr. e tel. 049 399 577 ose në mailadresen time: nevzatibrahimi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
nevzatibrahimi
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »