SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Arbëria ( Tregtia )
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '15
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
93116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Arbëria banesa e Tregtisë afër komunes së re
Banesa është në katin 2 dhe ka këtë renditje
Sallon me Kuzhinë 1
Dhomë fjetjes 1
Banjo 1
Koridor 1
Ballkon 1

Banesa Shitet e mobiluar .


Për më shumë informata lajmrohuni në numërin
044-450-028
ose në emailin
agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »