SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Kalabri
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '15
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
93117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Kalabri 85m2 në katin 7 dhe ka këtë renditje
Sallon dhe kuzhin
Dhom gjumi 1
Bajno 1
Ballkon 2

ka parking rrugor dhe privat , derë siguruese , 2 lifta , 24 orë ujë

Për më shumë informata lajmërohuni në numërin:
044-450-028
ose në emailin :
agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »