SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
93118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli 4.55 ari me rrugë të lëshuar 3m .
Lokacioni i trollit gjindet mes Hajvalisë dhe çagllavicës ndër lagjen 038 dhe lagjen Marigona . Pozitë e mirë dhe eksluzive .
Pozita e trollit nga Google Maps
42.6121936, 21.1613975


Për më shumë informata lajmërohuni në numërin:
044-450-028
ose në emailin :
agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »