SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES- GASONJERK prej 40 m2 ne l.spitalit
Çmimi :
€32,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
93123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen (gasonjerken) ne lagjen e spitalit afer marketit "super viva". kati i 1. dhe ka 40m2.Ndertim i ri, Vend i qetë per banim. Orientimi nga lindja.Banesa posedon;.-Dhome dite me kuzhin.-Koridor.-Banjo.E pershtatshme per zyre administrative, ordinanca mjeksore, etjBanesa eshte shume e ngroht, eshte e izoluar shume mire dhe fasad ventilluse.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------EXTRANgrohje qendrore vetanakUje 24hRoje(sigurim)E siguruar me nje derë para deres se hymjes ne banes.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
buli
Prishtinë
044550274
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »