SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli prej 4 ari ne Gjilan
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '15
Madhësia :
410 m²
ID e produktit :
93130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka gjithsej 4 ari, gjendet mbi vorrezat e qytetit afer rrethit ku vrapojne qytetaret.
Trualli ka komplet infrastrukturen (Ujesjellsi, Kanalizimi, Rrymen etj), Pozita e truallit eshte shume e pershtatshme per ndertim, dy shtepi munden mu ndertu sepse eshte katrore. Qmimi i volitshmem
Trualli eshte ne emrin tim dhe mund te behet bartja shume shpejt.
Ju mirepresim , numri kontaktues eshte 044163876
Informata rreth publikuesit
ymer
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »