SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banesen dy dhomshe ne Breg diellit
Çmimi :
€209.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen dy dhomshe ne Lagjen Bregu i Diellit, Banesa ka nxemje qendrore, eshte ne katin e trete e mobiluar dhe ka sallonin dhomen e fjetjes, kuzhinen, banjo, ballkon dhe koridor. Banesa leshohet vetem per familjar. Vend i qete dhe ideal per banim me qmim te volitshem vetem 219 euro.

Per me teper telefono ne numrat
044393450
045204001
Informata rreth publikuesit
lutfi
Prishtinë
045204001
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »