SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Bashkebanuese
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
93174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme bashkebanuese e gatshme per banim prej 1 Gusht. Cmimi per muaj 75Euro plus shpenzimet e ujit dhe rrymes.
Te jete gjithsesi e punesuar
Tel: 044 965 558
Informata rreth publikuesit
Aida
Prishtinë
044965558
Shaban Polluzha nr.15 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »