SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 110m2 me qira te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
93184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 110m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, dy ballkona, dy koridora dhe nje shpajz.
Banesa eshte komplet e mobiluar ne nje menyre perfekte dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 700euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »