SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Fshatin Nderkombetar / House for rent in International Village
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
93225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Lagjen "Nderkombetare".
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome te madhe dite, nje dhome tjeter te dites me te vogel, kuzhine te paisure me te gjitha elementet e nevojshme, ka kater dhoma te gjumit, tri banjo, terase, bodrum dhe garazhe, ka dhe 7 ari oborre.
Shtepia eshte e mobiluar ne nje menyre shume te mire dhe eshte e gatshme per banim.

TIPARET E SHTEPISE Te jashtme - dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme për çdo shtëpi, etj.

Te brendshme - nxemje qendrore në kuzhinë dhe banjo, dyer të brendshme druri, internet dhe kabllo TV, Walk-në banjë dhe dush privat në dhomë gjumi (master), detektor tymi, kabinete druri në kuzhinë, etj.

EFIQENCA E ENERGJISE - ECO - Geotermal sistem qendror Ngrohje / Ftohje, (VAILLANT), 200 litër kursimit të energjisë ngrohës uji me garanci 10 vjeçare, sistemi pastrimi vakum Qendrore (Rrezja-ELECTROLUX), sistem Solar PV Sistemit për deri në 2 KW me bateri, etj. Karakteristika të tjera përfshijnë shtëpinë e gjelbër, furnizim 24 orë me ujë, e vendosur ne nje vend të përkryer - intimitet të plotë, parkingjet totalit të ardhshme për shtëpinë për deri në 5 automjete.

TIPARET E KOMUNITETIT International Village, gjendet vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit Prishtina ne një vend ideal për shtëpinë tuaj. Qendra e Komunitetit dhe aktivitete argëtuese përfshijnë: Qendra e komuniteteve, Klub Fitnesi, pishinë, fushë tenisi, fushë basketbolli, shesh lojërash për fëmijë, shteg vrapimi , etj.
Çmimi i qirase eshte 4200euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »