SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA NE SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
310 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
93230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka sallon, kuzhin, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, garazhd.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 310m² dhe gjendet ne Llapnasellë, afer fushes se Mini Golfit.
Nr kontaktues: +377 44 164 148 (viber)
Informata rreth publikuesit
ben
Prishtinë
044164148
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »