SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE 3 dhomshe-67m2 NE L.SPITALIT
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
93240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ërshkrim i senditShes banesen ne lagjen e spitalit afer marketit "super viva". kati i 6 . dhe ka 67m2.Ndertim i ri, Vend i qetë per banim. Orientimi nga perendimi.Banesa posedon;.-Dhome dite me kuzhin.-Dy(2 )Dhoma fjetje.-Koridor.-Banjo.-Ballkon (5m2).Banesa eshte shume e ngroht, eshte e izoluar shume mire dhe fasad ventilluse.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------EXTRANgrohje qendrore vetanakUje 24hRoje(sigurim)E siguruar me nje derë para deres se hymjes ne banes.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
buli
Prishtinë
044550274
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »