SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Prishtine 61.40m2(Kodi 172)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '17
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
93251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 61.40m2 banesa eshte ne kati e 8. Banesa eshte e gatshme per banim.


Qmimi per m2 eshte 780euro

Banesa ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »