SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove (Kodi 166)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:06
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
93252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensionin '' Jeti '' sh.p.k ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove. Banesa ka siperfaqe prej 95.5m2 dhe eshte ne katin 5, banessa eshte ne Rr. Nena Tereze afer bankes ekonomike. banesa nuk eshte e banueshme deri ne shtator.

Banesa posedon kete renditje:

-Sallon me kuzhine
2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-TerasAgjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »