SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne Ulpiana
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
93274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Ulpiane C12 H8 nr.14 (perballe Kishes Katolike). Banesa posedon dhomen e gjumit, kuzhinen me dhome te ndenjes, banjon dhe koridorin e vogel. Eshte teresisht e mobiluar dhe e pershtatshme per nje qift.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
37745311309
Ulpiana C12 H8 nr14 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »