SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI PREJ 4.5 ARI NE LAGJEN MARIGONA ```
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:31
ID e produktit :
93293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI PREJ 4.5 ARI NE LAGJEN MARIGONA 3PLLACI KA INFRASTRUKTURE KOMLETE DHE KA POZITEN E MIRE PER NDERTIM.

ÇMIMI 17000€ /ARI
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »