SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia në Hajvali
Çmimi :
€235,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
370 m²
ID e produktit :
93298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia në Hajvali, me lokacion shume të mirë. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhinë ,4 dhoma të medha gjumi, sallon të madhe 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur të kualitetit të lart dhe me pisha, lagje e qetë dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte në qytet. Afer shtëpise jane 5 ari oborr në shitje nga njejti pronar.
çimimi: 235 000 EUR.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »