SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI 2 Kate në Hajvali (370m²)
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
93300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA 2 Kate në Hajvali, me lokacion te mire. Sipërfaqja (370m²). Trualli 6 Ari.

Renditja:

- Sallon te madh

- 2 Kuzhina

- 4 Dhoma Gjumi

- 2 Banjo

- Bodrum

Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qetë dhe e sigurt për banim.

- Çmimi 160.000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »