SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIA Prona PLUS KERKOJME BANESA PER SHITJE ```
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:46
ID e produktit :
93331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME BANESA PER SHITJE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE.

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »