SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIA Prona PLUS KERKOJME TOKE PER NDERTIM TE LARTE ```
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
ID e produktit :
93332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME TOKE PER NDERTIM TE LARTE NE PRISHTINE, QE IPET ME KONCESION NE: QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE TE CILAT KANE PERFUNDUAR PLANET RREGULLATIVE PER PRISHTINEN.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »