SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIA Prona PLUS KERKON BANESA ME QIRA PER STUDENT ```
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
ID e produktit :
93333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME BANESA ME QIRA PER STUDENT AKTASH, KODRA E DIELLIT, ULPIANE, DODONE, QENDER, TOPHANE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE.


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »